Sağlıkta Açık İnovasyon Kampı

BİZ BENDEN AKILLIYIZ!

24 - 27 Haziran 2020

Sağlıkta Açık İnovasyon Kampı Bilgilendirme

24-27 Haziran 2020 tarihleri arasında ilkini gerçekleştireceğimiz Sağlıkta Açık İnovasyon Kampına çok az kaldı! Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yıl bu kampı ve diğer kampları Covid-19 pandemisi nedeniyle ONLINE gerçekleştireceğiz. Hep birlikte ilk kez ONLİNE kamp deneyimleyeceğimiz bu süreçte önerilerinizi ve düşüncelerinizi lütfen bizlerle paylaşın, daha iyisini hep birlikte kurgulayalım!

İletişim Kanalımız: SLACK

Başvurusu onaylanan kişilere, yani sizlerle HacknBreak Slack kanalına davet eden bir eposta paylaştık. Bu kanal, kamp süresince, sırasında ve sonrasında iletişimde olmak, tanışmak ve bilgilendirmeleri paylaşmak için kullanlacaktır.

Mail adreslerinize gelen davet e-postasındaki linke tıklayarak SLACK kanalımıza kayıt olabilirsiniz. Eğer KAYIT işlemi ile ilgili sorun yaşıyorsanız aşağıda yer alan rehberimizden faydalanabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra “Slack” uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz bildirimleri kaçırmamanız için önemli. ANDROID veya IOS cihazlarınıza Slack uygulamasının kurulumunu yaparken ilgili kurulum rehberlerinden faydalanabilirsiniz.

Genel Davranış ve Etik Kuralları​mız

HacknBreak Kampları ve Open Campus ‘de düzenlenen tüm etkinlikler (online ya da fiziksel) üretmek ve geliştirmek isteyen herkese açık olarak tasarlanmış etkinliklerdir. Her yaştan, cinsiyetten, etnik kökenden, dinden, politik görüşten, fiziksel özellikten, insanlar etkinliklerimizde hoşgörü ile karşılanmaktadır.

Kamp katılımcılarının tamamının farklılıklara karşı açık, saygılı ve anlayışlı bir tutum sergilemesi ZORUNLUDUR. Kamplarımızda aynı ortamda ya da ONLİNE iletişim kanalları üzerinden ayrımcılık (din, dil, ırk, cinsiyet, fiziksel özellik vb), şiddet ve saldırganlık, hakaret, tehdit ve taciz kesinlikle YASAK olup bu etik kurallara uymayanların tespiti halinde derneğin tek taraflı olarak bu kişileri hiçbir uyarı yapmaya gerek duymaksızın eğitimden uzaklaştırmaya hakkı vardır..

Translate »