Bireysel Destek ve İşbirliği

HacknBreak kâr amacı gütmeyen, özgün bir bilim, teknoloji, tasarım etkinliğidir. Her yıl 200’e yakın konu uzmanı ve ~1.000 civarında her yaştan genç katılımcısını aynı mekanda buluşturur.

Farklı disiplinlerden, kurumlardan ve kültürlerden insanları bir araya getiren fayda üretmeye ve oyunu değiştirmeye odaklanan HacknBreak’te en temel amacımız işbirliği ve dayanışma kültürünü özümsemiş,  problemlere birlikte çözüm üretmeye odaklanan büyük bir topluluk yaratmak.

Birlikte Yapıyoruz!

HacknBreak, Türkiye’nin en zeki ve yetenekli insanlarını günümüzün problemlerini düşünmek ve geleceğin teknolojileri ile yeni çözüm yolları bulmak üzere bilim, teknoloji, tasarım kavramları çerçevesinde bir araya getiriyor. 

HacknBreak’te Türkiye’nin dört bir yanından her yıl 150’den fazla konuşmacısı, 1000’e yakın katılımcısı ve 100’e yakın gönüllüsü ile aralarında yer almak isteyeceğiniz bu topluluğun bir parçası olabilirsiniz.  

350 Konuşmacı

HacknBreak’te değer katan konuşma ve deneyim paylaşımları ile yer alan tüm konuşmacılarımıza teşekkür ederiz.

520 Alt Etkinlik

HacknBreak kampları boyunca eğitim, seminer, atölye, hackathon, çalıştay, sosyal etkinlik tiplerinde 520 farklı etkinlik organize edilmiştir.

95 Gönüllü

HacknBreak’in gerçekleşmesi sürecinde hem etkinlikler öncesinde hem de sonrasında destek veren tüm gönüllülerimize çok teşekkür ederiz.

Neler Yapabilirsiniz?

Konuşmacımız olabilirsiniz

HacknBreak programlarını bu kadar kaliteli kılan ve  paylaşmak ve üretmek için kurduğumuz atmosferi hayal ettiğimizin çok daha ötesinde güzelleştiren ve  konuşmacılarımız arasında yer alabilirsiniz.

Gönüllümüz olabilirsiniz

Gönüllümüz olarak tatil döneminde OpenCampus’te ya da farklı illerde gerçekleştirilen kamplarımızdan herhangi birisinde çalışarak destek verebilirsiniz.

HacknBreak kamplarına katılımcı olabilirsiniz

HacknBreak’in en önemli değerli etkin katılımcıları. Sen de bir sonraki HacknBreak’te katılımcı olabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve gelecekteki iş ortağını HacknBreak’te bulabilirsin.

Tanıtım ve iletişimde bize destek olabilirsiniz

HacknBreak afişlerimizi okulunuzda ya da çalıştığınız kurumda yaygınlaştırabilir, katılımcı olduysanız HacknBreak ile ilgili izlenimlerimizi sosyal medyada paylaşabilir ya da mesajlarımızı paylaşarak destek olabilirsiniz. 

Kurumsal destekçi bulmamıza yardımcı olabilirsiniz

HacknBreak’lerin hayata geçmesi sürecinde çalıştığın kurumla ya da iletişime geçebileceğin kurumlarla ayni ya da nakdi destek olmaları için işbirliği sunumlarımızı paylaşabilirsiniz.

Bütçenize göre maddi destek sunabilirsiniz

HacknBreak’lerin hayata geçmesinde bireysel destekçilerimizin katkısı çok büyük. Bütçenize göre bir ya da daha fazla katılımcı için askıda bilet alabilir ya da minör desteklerde bulunabilirsiniz.

Onlar olmadan HacknBreak de olmazdı. Özverileri ve destekleri için en büyük teşekkür "HacknBreak Gönüllüleri"ne!

Bireysel Destekçilerimiz

Ali Halaç
Altan Tanrıverdi
Andaç Sözeri
Atakan Aydın
Ayhan Köroğlu
Aysun Kurman
Başak Ozan Özparlak
Belkıs Teksöz
Burak Ersoy
Can Okyay

Celil Bozkurt
Cem Demirbaş
Demet Erbas
Doğan Taşkent
Erdem Aksakal
Eyüp Can Arslan
Fatma Çelik Kovan
Feyzullah Oktay
Gaye Or
Gizem Moral Kunter

Gülden Köktürk
Gülsen Yıldırım
Güray Yıldırım
Fadime Özdemir
Hakan Torun
Hakan Torun
Hasan Cenk Dereli
Hatice Doruk
İlknur Tepe
Jale Akyel

Murat Emir Cabaroğlu
Murat Keklik
Murat Sumer
Mustafa YILMAZ
Nurşen Ergün
Osman Coskunoglu
Ozan Sönmez
Pınar Topçu
Esra Çetinkaya
Saygın Topatan

.

Seda Nur Doğanay
Sennur Fahrali
Serkan Koç
Serpil Pekkirişci
Ulaş Atikler
Ümit Çallı
Yılmaz Akyıldız
Zekeriya Aydın
Zekeriya Aydin
Zeynep Yurt

Siz de bireysel destekçilerimiz arasında yer alabilirsiniz.

Translate »