HacknBreak’i Desteklemek İstiyorum


HacknBreak, 8 gün ve 8 gece süren ve 100’ün üzerinde etkinlik içeren, teknoloji ve tasarım odaklı özgün bir kamptır. HacknBreak, ülkemizin en yaratıcı insanlarını bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Bu yıl üçüncüsü düzenlenmektedir.


Öğrenciler için Askıda Bilet (Katılım Bursu)

HacknBreak’e katılmak isteyip imkansızlıklar nedeniyle konaklama ve yemek için talep edilen ücreti ödeyemeyecek durumda olan katılımcılar adına ücret ödeyerek 8 gün 8 gece konaklama yapabileceği çadırları ve 8 gün yemek desteği sunmamıza destek olabilirsiniz.Uyku Ünitesi Desteği

Katılımcıların konaklaması için OpenCampus’te üretilen uyku ünitelerinin yapımına destek olabilirsiniz. Her bir birim 2 kişinin konaklamasına uygun şekilde tasarlandı. Desteklerle ürettiğimiz uyku üniteleri üzerinde destekçi kişi adı ya da kurum logosuna yer veriyoruz.

Uyku üniteleri, her hatta bir kişinin kalabildiği, hijyenik, doğa dostu, kilimaya ihtiyaç duymaksızın sadece uyuma amaçlı kullanılabilen konaklama birimleridir. 1 uyku ünitesi 4 kişinin uyuyabildiği ve orta alanda bulunan masa da çalışabildiği mikro ünitelerdir.

Uyku ünitelerini OpenCampus’te kurduğumuz marangoz atolyesinde imece prensibi ile kendimiz üretiyoruz. Dilerseniz siz de imecemize katılıp üretim sürecimizde bizimle birlikte çalışabilirsiniz.1 Adet Uyku Ünitesi Yaptırmak İstiyorum
2 kişi konaklayabilir.


1.000 TL

3 Adet Uyku Ünitesi Yaptırmak İstiyorum
6 kişi konaklayabilir.


3.000 TL

5 Adet Uyku Ünitesi Yaptırmak İstiyorum
10 kişi konaklayabilir.


5.000 TL

10 Adet Uyku Ünitesi Yaptırmak İstiyorum
20 kişi konaklayabilir.


10.000 TL


Translate »