Kurumsal Destek ve İşbirliği

#HacknBreak, yeni ve geleceğin teknoloji konularına odaklı insanları ve kurumları buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek açık inovasyon kampıdır.

HacknBreak ile kamu ve özel kurumların problemlerine farklı bir bakış açısı geliştirmeleri, hedef kitleleleri ile daha önce alışık olmadıkları bir yöntemle iletişimde olmaları, ilgi çeken etkinliklerle hedeflerine ulaşmaları için bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz. 

7 Büyük Etkinlik

2016 yılından bu yana HacknBreak çatısı altında 4 kamp (İzmir) ve 3 konferans (İzmir, İstanbul) düzenlenmiştir.

9.000+ Başvuru

HacknBreak’lere katılmak için 10.000'in üzerinde başvuru yapılmış, kamp ve konferanslara katılım sayısı 5.000'in üzerinde olmuştur.

93 Destekçi

HacknBreak 'lerin gerçekleşebilmesi için maddi veya ayni destek sunan kurumsal ve bireysel tüm destekçilerimize çok teşekkür ederiz.

Neden Desteklemelisiniz?

Problemelerinize Yeni Çözümler Geliştirmek için

HacknBreak’e katılan farklı disiplinlerden yetenekli gençlerle endüstriyel problemlerinizi paylaşabilir ve işbirliği ile yeni çözüm yöntemleri geliştirmelerine fırsat tanıyabilirsiniz.

Yeni ve Yetenekli Gençlerle Tanışmak için

HacknBreak yeteneklerini ve yeni iş alanları ile ilgili farkındalığını artırmak isteyen katılımcılara ev sahiliği yapmaktadır. HacknBreak işe alacağınız geliştiriciler, tasarımcılar ya da mühendisler ile tanışma noktanız olabilir.

Marka ve Ürün Bilinirliğinizi Desteklemek için

Gelecekte değişime liderlik edecek benzersiz HacknBreak katılımcılarına ilgilerini çekecek yöntemlerle kendinizi sunma ve marka bilinirliğinizi artırma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Çalışan Motivasyonunu Artırmak için

Çalışanlarınız da HacknBreak’te katılımcı ya da konuşmacı olabilir. Deneyimlerini paylaşacakları HacknBreak atmosferi çalışanlarınız için de yenileyen bir ortam sunuyor.

Uzman Olduğunuz Alanlarda Bilginizi Paylaşmak için

HacknBreak konu uzmanlığınızı paylaşmak için en ideal ortamı sunan platformlardan birisidir. HacknBreak sırasında düzenleyeceğiniz etkinliklerle siz de birikiminizi paylaşabilirsiniz.

Yeni İş Ortaklıkları Geliştirmek için

Türkiye teknoloji ve startup ekosistemi ile tanışmanız ve yeni işbirlikleri geliştirmeniz için HacknBreak özgün ve özgür bir atmosfer sunar.

2019 Katılımcı Profili

%37

Bilgisayar Mühendisi ya da Geliştirici

%35

Makine ve Elektronik vb farklı mühendislik kolları

%21

Ürün ya da görsel tasarımcı

%16

Fikir sahibi & Girişimci

%27

Bilim insanı, akademisyen ya da eğitmen

%38

KADIN

HacknBreak Sponsorları

HacknBreak’i ilk yılından itibaren maddi ve ayni sponsorluklarla destekleyen tüm kurumlara ve sivil toplum örgütlerine çok teşekkür ediyoruz.  

Özel Teşekkür

HacknBreak 2016 ve 2017 kamplarında HacknBreak’e mekan desteği sundukları için çok teşekkür ederiz!

Siz de kurumsal destekçilerimiz ve sponsorlarımız arasında yerinizi alabilirsiniz.

Translate »