OpenCampus’e Ulaşım

OpenCampus alanına  ÜÇKUYULAR SEMT GARAJINDAN ve ADNAN MENDERES HAVALİMANINDAN ulaşım bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

#OpenCampus’e özel aracınızla geliyorsanız yolu paylaşın. Daha az CO₂ tüketin. Yolda tanışın, projelerinizi konuşun.

Toplu ulaşım araçları ile ulaşım: 
  • Havaalanı – F.Altay Üçkuyular arası: ESHOT 202 nolu belediye otobüsü ile Üçkuyular’a ulaşabilirsiniz.

Üçkuyular ilçe terminaline ulaştıktan sonra:

  • F.Altay Üçkuyular – OpenCampus arası belediye otobüsü ile ulaşım: Üçkuyular ilçe terminalinden kalkan ESHOT 735 Balıklıova – F.Altay ve ESHOT 736 İYTE – F.Altay belediye otobüsleri ile OpenCampus’e ulaşabilirsiniz. OpenCampus’e ulaşmak için bu otobüslerin güzergahında bulunan Çiftlik ya da Sefa durağında inebilirsiniz. OpenCampus bu iki durağın tam orta noktasında yer almaktadır.
  • F.Altay Üçkuyular – OpenCampus arası dolmuş ile ulaşım: Üçkuyular ilçe terminalinden kalkan Gülbahçe – Karaburun – Balıklıova – Ildır minibüsleri herhangi biri ile OpenCampus’e ulaşabilirsiniz. OpenCampus, Urla Devlet Hastanesinden 1.3 km sonra yer almaktadır.
  •  

Özel Transfer seçenekleri ya da taksi ile ulaşım: 

  • Özel transfer servisleri ile ya da taksi ile havalimanından direkt OpenCampus’e beklemeden ulaşabilirsiniz. Bunun için rezervasyonunuzu uçuşunuzdan çok daha önce yapmanız gerekmektedir.
Toplu ulaşım araçları ile ulaşım: 

Otogar ya da farklı ilçelerden geliyorsanız Üçkuyular ilçe terminaline pek çok farklı yöntemle ulaşabilirsiniz. Üçkuyular ilçe terminaline ulaştıktan sonra:

  • F.Altay Üçkuyular – OpenCampus arası belediye otobüsü ile ulaşım: Üçkuyular ilçe terminalinden kalkanESHOT 735 Balıklıova – F.Altay ve ESHOT 736 İYTE – F.Altay belediye otobüsleri ile OpenCampus’e ulaşabilirsiniz. OpenCampus’e ulaşmak için bu otobüslerin güzergahında bulunan Çiftlik ya da Sefa durağında inebilirsiniz. OpenCampus bu iki durağın tam orta noktasında yer almaktadır.
  • F.Altay Üçkuyular – OpenCampus arası dolmuş ile ulaşım: Üçkuyular ilçe terminalinden kalkan Gülbahçe – Karaburun – Balıklıova – Ildır minibüsleri herhangi biri ile OpenCampus’e ulaşabilirsiniz. OpenCampus, Urla Devlet Hastanesinden 1.3 km sonra yer almaktadır.

Otobüs tercih edecek katılımcılarımızın bulundukları lokasyondan URLA varışlı araç olup olmadığını kontrol etmelerini rica ederiz.

Eğer otogarda inmek üzere otobüs kullanıyorsanız; yolculuk için kullandığınız seyahat firmasının servis araçlarını ya da otogardan kalkan servis araçlarını kullanarak F.Altay Üçkuyular’a ulaşmanız gerekmektedir. Üçkuyulara ulaştıktan sonra Şehir içi ulaşım tabında verilen tüm bilgiler sizin için de geçerlidir.

Urla’ya ulaşım sağlayan katılımcılarımız OpenCampus’e toplu taşıma araçları ya da taksi ile ulaşabilirler.

  • Urla – OpenCampus arası belediye otobüsü ile ulaşım: Urla’dan kalkan ESHOT 737 Barbaros – Urla, ESHOT 760 Çeşme-Urla ve ESHOT 761 Karaburun-Urla belediye otobüsleri ile OpenCampus’e ulaşabilirsiniz. OpenCampus’e ulaşmak için bu otobüslerin güzergahında bulunan Çiftlik ya da Sefa durağında inebilirsiniz. OpenCampus bu iki durağın tam orta noktasında yer almaktadır.
  • Urla– OpenCampus arası dolmuş ile ulaşım:  Urla -Gülbahçe ya da Urla-İYTE minibüslerinden herhangi biri ile OpenCampus’e ulaşabilirsiniz. OpenCampus, Urla Devlet Hastanesinden 1.3 km sonra yer almaktadır.