Nuri Murat Avcı

Nuri Murat Avcı

Co-Founder BUBA Campus Startup Platform & Co-Founder House of Human Coaching&Training

Biography

BUBA Campus Girişimcilik Üssü Kurucu Ortağıdır. Kurucusu olduğu kuluçka merkezi, Risk Sermayesi Kuruluşları (VC) ve Melek yatırımcılar adına Startup seçmekte, yetiştirmektedir.

Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneği (TÜGİM) Kurucu Başkanıdır.  

TTGV, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi,  Garanti Bankası girişimcilik üssü Garanti Partners, İTÜ Çekirdek, Türk Telekom Pilot, ODTÜ ‘de girişimci mentorluğu yapmış / yapmaktadır.

Türkiye kurucularından olduğu ve Operasyon Liderliğini üstlendiği Association for Coaching (GB) Türkiye Chapter’ı tarafından Türkiye’de Yönetici Koçluğunun gelişimi ve üniversite öğrencilerine koçluk desteği verilmesi konusunda projeler yürütmektedir.

Kurucusu olduğu ve International Coach Federatin (ICF) tarafından akredite eğitimler veren koçluk okulu 1000+ koç mezun etmiştir. Kurucusu olduğu House of Human Eğitim ve Danışmanlık firması Türkiye Fortune 500 de ve ağırlıklı olarak ilk 50 de yer alan kurumlara lider geliştirme, bağlılık/mutluluk, İK Süreçleri yapılandırma konusunda eğitim, koçluk, mentorluk, süpervizyon desteği sağlamaktadır.

Profesyonel Koçluk ve Hayat Okyanusu isimli iki kitabı bulunmaktadır. 

All sessions

Panel: Sağlıklı İletişim ve İtibar Yönetimi

  • 26 Haziran, 2020
  • 22:15 - 23:15
  • Açık Sahne
Translate »