Katılım / Konaklama Ücreti


Bu yıl dördüncüsü düzenlecek, Türkiye’nin en yoğun içerikli ve eğlenceli bilim, teknoloji ve tasarım kampı için kayıtlar devam ediyor.
Etkinlik alanında konaklama yapmayacaksanız etkinlik ÜCRETSİZDİR. Fakat etkinlik alanında konaklama ve yeme içme maliyetleri için bir katılım bedeli talep edilmektedir. Bu ücret konaklama yapılması durumunda ortaya çıkan maliyetlerin paylaşımı üzerinden hesaplanmaktadır. Konaklamasız katılacak katılımcılar dilerlerse HacknBreak organizasyonuna şuradan destek verebilirler.
STK, şirketler ya da bağışçılar askıda bilet  alarak konaklama ücretini ödeyemeyen katılımcıları destekleyebilirler.
Bu yıl da 200’ün üzerinde konu/konuşmacı ve binlerce katılımcı ile 24 Ağustos-01 Eylül 2019 tarihinde Urla’da olacağız. Seni de bekliyoruz. Katılmak için şu formu doldurmalısınız. Formu dolduran ve onay epostasını alan katılımcılar katılmaya hak kazanır.
Formu dolduran katılımcı adaylarının başvurusu değerlendirildikten sonra gönderilen onay mail ya da SMS içeriğinde bilet alma linki paylaşılacaktır.
Açık İnovasyon Derneği kampanya düzenleme ve kampanyaları iptal etme hakkını saklı tutar.

Konaklamasız Katılım, ÜCRETSİZ

#HacknBreak kampına her gün evden, yurttan ya da otelden geliş gidiş yapacaklar için kayıt yaptırmak ve onaylanması koşuluyla etkinliğe ücret ödemeden giriş yapabilirler.


Çadırda Konaklama Bedeli (Çadır Sizden)

#HacknBreak için OpenCampus’te kendi çadırınla konaklayabilirsin. HacknBreak süresince çadırında konaklamak için talep edilecek ücret:
NELERİ KAPSIYOR?
8 gün boyunca sabah kahvaltısı, akşam yemeği

450 TL


Çadırda Konaklama Bedeli (Çadır Bizden)

#HacknBreak kampına katılmak ve çadırda kalmak istiyorum ama çadırım yok diyorsanız; çadır ve uyku matını biz temin edebiliriz.
NELERİ KAPSIYOR? Çadır+Mat ve 8 gün boyunca sabah kahvaltısı, akşam yemeği

550TL


Uyku Ünitesinde Konaklama Bedeli

OpenCampus Uyku birimleri çadırlara nazaran daha konforlu ve bireysel bir alan sunuyor.
NELERİ KAPSIYOR? 8 gün boyunca uyku ünitesinde konaklama, sabah kahvaltısı, akşam yemeği

750TLAçık İnovasyon Derneği kar amacı gütmeyen bir kurumdur, yukarıda belirlenen ücretler konaklama yapmanız durumunda etkinlik organizasyonu süresince ortaya çıkan elektrik, su ve yemek maliyetlerinin bir kısmını karşılamak için kullanılacaktır. Ödemeleriniz karşılığında Açık İnovasyon Derneği tarafından makbuz kesilecektir.


HacknBreak 2019’a katılımcı olmanız durumunda, adınıza katılım belgesi düzenlenecektir.Translate »