Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi @URLA

Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampı ve konferansı
8 gün / 8 gece

19-27 Ağustos 2017

Sıkça Sorulan Sorular


  • Katılım ücretli mi?
  • Katılım ücretleri ne kadardır?
  • Etkinlik lokasyonuna nasıl ulaşırım?
  • Konaklama Seçenekleri Nelerdir?
  • Çadırımla gelebilir miyim ?
Katılım ücretli mi?
Katılımcıların konaklama tercihlerine göre ortaya çıkan konaklama maliyetleri vb organizasyon maliyetleri nedeniyle bu yıl HacknBreak için ücret talep edilmektedir.
Katılım ücretleri ne kadardır?
Etkinliğe katılmak için ücretlendirme şu şekildedir: Konaklamasız İNDİRİMLİ BİLET: 100 TL Öğrenci olup Kredi Yurtlar Kurumu yurtlarında konaklayanlar, kampa kendi çadırıyla gelen öğrenci / tam herkes, veya etkinlik alanına günübirlik geliş gidiş yapacak olan kişiler indirimli ücretten faydalanabilirler. ÖĞRENCİ BİLET: 200 TL  Öğrenci yurtlarında veya çadırda 8 gün boyunca konaklama, ve her sabah kahvaltı. Etkinliklere katılım için ekstra bir ücret talep edilmeyecek. TAM BİLET: 300 TL Öğrenci yurtlarında veya çadırda 8 gün boyunca konaklama, ve her sabah kahvaltı. Etkinliklere katılım için ekstra bir ücret talep edilmeyecek.
Etkinlik lokasyonuna nasıl ulaşırım?
Konak, F.Altay güzergahından gelecek olan ve akşam saatlerinde bu güzergaha gidecek olan servislerimizle ilgili bilgi almak için Ulaşım sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Üçkuyular (İzmir)-İYTE ve Urla-İYTE arasında günün her saatinde belediye otobüsü ve dolmuş çalışmaktadır. Ayrıca, Gülbahçe-İYTE arasında da dolmuş seferleri bulunmaktadır. İzmir-Çeşme otoyolu, özel araçlar için rahat ve güvenli bir alternatif sunmaktadır. Kampüs içi ulaşım ücretsiz ring seferleri ile sağlanmaktadır. Havalimanından Üçkuyular semt garajına belediye otobüsü ya da metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 
Konaklama Seçenekleri Nelerdir?
Kamp katılımcıları için öğrenci yurtlarında ve çadırda konaklama seçenekleri mevcuttur. Konaklama seçenekleri ile ilgili sayfadan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Çadırımla gelebilir miyim ?
Çadırda konaklamayı tercih ediyorsanız, tabi ki çadırınızla gelebilirsiniz. Konaklama seçenekleri sayfasında çadırda konaklayacak katılımcılar için paylaşılan bilgileri okumanızda fayda bulunmaktadır. Kendi çadırınızla geliyorsanız indirimli ücretten de faydalanabilirsiniz.
  • Ekip olarak etkinliğe katılabilir miyiz?
  • Davetli katılımcıları ne zaman duyuracaksınız?
  • Etkinlik için önerilerim var, değerlendirir misiniz?
  • Gönüllü olarak size nasıl destek olabilirim?
  • Workshop fikrim var, değerlendirir misiniz?
Ekip olarak etkinliğe katılabilir miyiz?
Etkinlik kapsamında düzenlenecek hackathon ve ideathon seanslarında ekipler halinde çalışacağınız için, önceden bir ekiple katılmanız çok daha iyi hatta tercih edilen bir durumdur. Ekip olarak katılacaksanız bile, lütfen her bir kişinin formu bireysel olarak doldurduğundan emin olun.
Davetli katılımcıları ne zaman duyuracaksınız?
1-10 Ağustos tarihleri arasında duyurular yapılacaktır. 10 Ağustos tarihinde başvuru yapanlara onay mailleri en geç 11 Ağustos tarihinde paylaşılacaktır.
Etkinlik için önerilerim var, değerlendirir misiniz?
Memnuniyetle! Tüm önerilerinizi iletişim sayfamızdan ya da Konuşmacı Bilgi Formunu kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Değerlendirme durumuna göre sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.
Gönüllü olarak size nasıl destek olabilirim?
Pek çok konuda bize gönüllü olarak destek olabilirsiniz. Etkinlik öncesinde ya da etkinlik sırasında destek olabilirsiniz. Katılımcı formunu doldururken notlar bölümünde gönüllü olmak istediğinizi, bize nasıl yardımcı olabileceğinizi ve neden gönüllü olmak istediğinizi lütfen belirtiniz. Katılımcı formunu doldurduysanız bize [email protected] mail adresimiz üzerinden konusu “gönüllü olmak istiyorum” olan bir e-posta gönderebilirsiniz.
Workshop fikrim var, değerlendirir misiniz?
Elbette. Fikrinizi bizimle Konuşmacı Bilgi Formunu kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Kamp boyunca gündüz saatlerinde ya da akşam saatlerinde workshop düzenleyebilirsiniz.

#HacknBreak,

yenidir, fayda üretmeye ve oyunu değiştirmeye odaklıdır.


#HacknBreak,

Türkiye’deki tüm teknoloji topluluklarına açıktır.


#HacknBreak,

metropolün koşuşturmacasından bir hafta uzaklaşıp, yeni insanlarla, eski sorunlara yeni çözümler bulmayı hedefler.


#HacknBreak,

çevrecidir. Doğal hayatın sürdürülebilirliği için teknoloji yaklaşımlı çözümler arar.


#HacknBreak,

açık kaynak felsefesinden ilham almaktadır.


#HacknBreak,

farklı disiplinler, kurum ve kültürlerden insanları biraraya getirir. Buz kırıcıdır.